Україна має стати гарантом безпеки Європи, − польський дипломат

118
Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський висловив думку, що Україна має стати гарантом безпеки у регіоні Східної Європи, проте це стане можливим лише у разі реалізації низки умов.

«Ми хочемо, щоб Україна була джерелом стабільності і безпеки всього регіону. Польща буде використовувати всі можливості, щоб активно працювати у напрямку забезпечення незворотності процесу проєвропейського розвитку України», − наголосив Ващиковський.
Крім того, він підкреслив, що цей розвиток буде можливий лише за умови «перетворення України в децентралізовану та вільну від корупції державу», − передає Європейська правда
Також очільник МЗС Польщі зазначив, що його країна виступає за політику «відкритих дверей», що «для сьогоднішньої України є важливим фактором, що визначає подальший розвиток політико-економічного та соціального розвитку».
Додамо, на 14 вересня цього року запланована зустріч Ващиковського із Президентом України Петром Порошенком, під час якої сторони обговорять візит глави української держави до Польщі.

Коментарi

Коментарiв