Нардеп знайшов «красиве» виправдання своїй дорогій квартирі

147
Народний депутат України від «БПП» Сергій Лещенко пояснив, чому він саме зараз вирішив купити елітну квартиру у столиці.

«Своє житло я шукав не один місяць або навіть рік. Вже тоді, до обрання в Раду, у мене були гроші на квартиру. Гроші, які були зароблені чесно. Протягом цих чотирьох років я багато разів ходив на оглядини, не ховався і не зображував нечесність або лукавство. Але тоді я квартиру так і не купив», − зазначив нардеп. 
Страна нагадує, що станом на серпень 2016 року в його одноосібній власності була однокімнатна квартира на вулиці Гетьмана. 
«Влітку, вивчаючи популярні сайти з нерухомості, я виявив оголошення про продаж житла на вулиці Франка. Ми зв’язалися з забудовником, він дав телефон ріелтора, ми вирушили на огляд», − наголосив Лещенко. 
Крім того, він зауважив, що придбати це житло його підштовхнуло вбивство журналіста Павла Шеремета. 
«Після вбивства Шеремета я згадав слова, які якось мені сказала Олена Притула (редактор-засновник «Української правди» − ред.) після смерті Гонгадзе: не можна відкладати на потім те, що ти можеш і хочеш зробити зараз. Ніхто не знає, де і коли закінчиться життєвий шлях», − підкреслив парламентар.
Нагадаємо, раніше Лещенко повідомив, звідки у нього 7,5 мільйонів гривень на придбання елітної квартири у Києві: 
«Частина коштів – це мої заощадження як колишнього співвласника «Української правди». Окрім того, в 2013-2014 роках мною було задекларовано понад 100 тисяч доларів доходу. Половина суми придбання – це позика від засновника «Української правди» Олени Притули терміном на 10 років. Інше – це гроші моєї улюбленої людини – Анастасії Топольської, яка буде вказана в моїй декларації за підсумками 2016 року», – заявив у своєму Facebook Лещенко.
Слова Лещенка викликали серйозне здивування у дружини засновника видання – Мирослави Гонгадзе.
«Вибач Сергій, ти знаєш я тішуся за тебе, але хочу таки відмітити, що діти Георгія Гонгадзе не отримали навіть одної гривні від заснованого їхнім батьком проекту. Може як співвласник створиш протекцію мені перед Оленою, може хоч на оплату на навчання мені позичить на «10 років», – зауважила Гонгадзе.

Коментарi

Коментарiв