Ігор Овчар: «Нас грабують із таким масштабом, що влада боїться озвучити»

226
 
Нас грабують з таким розмахом, що влада навіть побоюється озвучувати масштаби. Зверніть увагу, що будь-які розмови про те, скільки відсотків національної економіки знаходиться в тіні, скільки грошей виведено за кордон та іншу «цікаву статистику» нам перестали озвучувати саме ті, хто на цих гаслах йшов до влади. Про що це говорить, як гадаєте?
Яценюка відправили у відставку через те, що він «не справився» та «допустив помилки». А можна конкретніше? Які ж наслідки його «помилок» у цифрах? Ще не порахували? Сподіваюсь, що всі розуміють, що Яценюк сяде одразу та надовго, якщо зміниться режим у країні? Чи є наївні, що вірять у «стіну»? 
Так ось. Чи буде Сєня нозовні верещати про політичні репресії? Чи здасть Сєня Пєтю разом з його міністрами, чи скаже, що то Пєтя його намовив-заставив-обманув? Гадаю, що відповіді на це питання нині не знає ні Пєтя, ні Сєня, ні їх «компаньйони», ні їх «попутчікі». А це підриває «стабільність зростання», ги-ги…
Із огляду на наведене вище, всі ці «євроінтегратори-безвізники», «всеоохоплюючі зонники», «реформатори-камікадзе», решта «цинічні патріоти» та політико-літературні генії з дна гідності клоаки принциповості − будуть триматися за владу, як за власне життя. Та відстрілюватись до останнього патрона своїх охоронців, яких вже чи не сотня тисяч, тобто більше, ніж всі боєздатні ЗСУ. Сподіваюсь, що всі розуміють, що новий «беркут» вже ідеологічно готовий стріляти в тих, хто вийде протестувати? Бо їм щодня втовкмачують у мізки «обгрунтовану переконаність», що всі, хто проти влади Порошенка-Фірташа-Пінчука-Яценюка-Авакова, їх попутчіка Ахмєтова та договороздатного Коломойського − або рука Москви, або радикальні націонал-соціалісти, що хочуть в Україні анархії та пограбунку. Пограбунком оточення Порошенка, Яценюка та попутчіков називає відлучення олігархів від державного корита та будь-яку ревізію умов чи результатів «приватизації». 
Чи може хтось з притомних досі має ілюзії щодо того за що саме прибрали з цього світу обох ключових очільників Фонду держмайна, що були носіями багатьох таємниць так званої «приватизації»? Всі помітили який тихий та благородний консенсус позавчорашньої, вчорашньої та нинішньої «еліт» було миттю досягнуто на рахунок обох «прикрих самогубств» ключових свідків умов поділу народного майна? Так отож!
Але то все хєрня. 
Є речі на порядок важливіші. 
І безумовно, що їх важливішість − щедро оплачена з приватних прибутків від державних видатків. Ніяких сумнівних кредитів − тільки кеш, адже «таможня» і «по-новому» до сьогодні «дайот дабро»…
Так от. 
Нас зрадили балакуча Савченко та непрозорий Лещенко. І не бикуйте, бо вас у цьому переконають з ноги. 
Тож ги-ги вам у стрічку, панове українці, ги-ги нам усім…
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв