Із милого хлопця Путін перетворився на монстра, − екс-віце-прем’єр РФ

206
Колишній віце-прем’єр-міністр Російської Федерації Альфред Кох прокоментував нинішню політику Президента РФ Владіміра Путіна.

За словами Кохами, спочатку Путін здався йому «милим і дуже привабливим хлопцем», проте пізніше його думка про російського лідера кардинально змінилася.
«Знаєте, я з ним дуже давно востаннє спілкувався. Те, ким він був, – напевно, вже дуже сильно відрізняється від того, ким є зараз. Тоді він був досить комфортний, свійський, підтримував нас, казав, що реформи – це дуже важливо. З ніякими, так би мовити, «спеціальними проектами» ніколи до нас не звертався. Були якісь незначні прохання – прийняти якусь людину, пояснити їй, як проводити приватизацію, але спеціально допомагати нікому не просив. Це було все дуже-дуже мило», – зауважив в інтерв’ю Гордону екс-віце-прем’єр-міністр Росії.
Тим не менше, зараз ставлення Коха до Президента РФ кардинально змінилося. Відповідаючи на питання журналіста про те, що він відчуває, коли бачить Путіна по телевізору, він зізнався, що це – відраза.
«Він мені фізично противний. Просто перетворився на монстра. Його натужні спроби здаватися дотепним, цей ботокс на обличчі… Жахливо. Я завжди дуже обережно ставився до людей з КГБшним минулим, тому у мене ніколи не було ніяких спеціально негативних емоцій, але і в голові не тримав, щоб з цією людиною сильно здружитися або увійти з ним в якісь альянси», – зізнався політик.

Коментарi

Коментарiв