Про вибори на окупованому Донбасі не може бути і мови, – екс-міністр оборони

204
Колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко прокоментував можливість проведення виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Коментуючи заяви низки європейських дипломатів від 14 вересня цього року про необхідність політичних кроків Україною Гриценко наголосив, що вони вже прописані у Мінських домовленостях. 
На його думку, доти, поки на окупованій території Донбасу перебувають російська військові і техніка говорити про проведення виборів у цьому регіоні як мінімум недоцільно. 
«Я думаю, що наші зарубіжні партнери нічого нового не сказали, це вже було записано в Мінських угодах. Можливо вони забули, але той закон про особливий статус був проломлений через парламент ще 16 вересня 2014 року, до нього вносились зміни в березні 2015 року», – підкреслив у коментарі 112 екс-міністр. 
 
«Ті кроки, які повинна була зробити РФ з терористами з припинення вогню – це має бути ще в лютому минулого року. Це все не було зроблено. Україна зараз не має вестися на всі ці пропозиції. Наш інтерес – виведення військ і техніки чужої держави з нашої території, відновлення контролю над кордоном. І тільки потім можна говорити про політичних процесах. І ні про які вибори на окупованій території не повинно бути мови», – зазначив Гриценко.

Коментарi

Коментарiв