Чубаров пояснив, навіщо Путін вирішив поїхати до окупованого Криму

130
Народний депутат України, лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров прокоментував візит вищого керівництва РФ до анексованого Криму.

На думку Чубарова, візит представників вищої влади Росії можна пояснити наміром підняти явку на виборах до Держдуми РФ і продемонструвати усьому світу, що Крим є «справжньою російською територією». 
«Вважаю, що поїздка Путіна є невипадковою. Якщо всією материковою територією Росії рівень явки виборців не є важливим, дозволяє будь-яку мінімальну кількість, то для Криму і Кремль, і місцеві колабораціоністи хотіли б, щоб ця цифра була набагато вищою, ніж по всій Росії. Я думаю, що це одне з прихованих завдань щодо поїздки Путіна», – висловив думку нардеп.
В інтерв’ю 112 він також зауважив, що ще однією метою цього візиту може бути спроба продемонструвати, що анексований Кримський півострів є частиною Російської Федерації. 
«Путін намагається напередодні складних процесів щодо Росії, які вже відбуваються з боку наших західних партнерів, з боку міжнародних партнерів, далі демонструвати готовність Росії відстоювати Крим за будь-яких умов. Путін демонструє, що Крим – Росія», – резюмував очільник Меджлісу кримських татар.

Коментарi

Коментарiв