Попросіть, аби воно нарешті заткнулося, – Рибчинський про нардепа

174
Народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції і людей із інвалідністю Євген Рибчинський прокоментував скандал із елітною квартирою народного депутата від «БПП» Сергія Лещенка.

«Світлано Заліщук, попроси аби воно вже заткнулося! Заради Бога! Будь ласка!», − закликав Рибчинський колегу Лещенка, також народного депутата Світлану Заліщук. 
«Прізвище Гонгадзе стало для Мирослави та її дітей захистом на все життя!», − нагадав заступник глави парламентського комітету слова Лещенка. 
«Ах ти ж нікчема! Тобі 36 років, у тебе немає дітей, ти не одружений, підживаєш з дружиною добровольця, і ще смієш вдові, матері двох дітей дорікати? Хто захистив іі дітей від безотцовства? Ти? Чи ти хоч чимось допоміг тим двом маленьким донькам Гиї? Ти вважаєш, що маєш моральне право говорити про їхній захист і безпеку? Так їх захищав і захищає не нікчемний Сергій Лещенко, а Всемогутній Бог і сумлінна матір. Ти вважаєш, що прізвище Мирослави стало ключиком, що відкриває для неї багато дверей?», − наголосив у блозі Обозревателя нардеп. 
«Якщо так, то ти не задумувався, нікчема, якою ціною вона дістала таку можливість? Ні? А ти колись бачив Мирославу за дверима у Льовочкіна, Фірташа, Пінчука чи Григоришина? Ні? А тебе бачили і неодноразово. Ти, нікчема, борешся не з корупцією, а з конкурентами олігархів! Ти активний учасник перерозподілу державної і приватної власності на боці однієї з протиборчих сторін. Ти дорікнув Мирославі, мовляв, вона нині живе і працює в США. А ти сам хіба не чухнув у США, як тільки почався Майдан? Чи хтось тебе бачив хоч на одній барикаді, у Михайлівському, або в КМДА?», − обурено підкреслив парламентар. 
«Ти дружиш із НАБУ і відчуваєш свою недоторканість, як гарантію безкарності? Обідаєш з Ситником і Холодницьким? Нічого, нікчема! 200 квадратних метрів в центрі Києва це не фортеця для мук совісті, які з часом тебе замучать до безтями. Якщо, звичайно, ти взагалі знаєш, що таке совість!», − резюмував політик.

Коментарi

Коментарiв