Amnesty International забила на сполох через порушення прав людини в Україні

164
Виконавчий директор Amnesty International в Україні Оксана Покальчук прокоментувала ситуацію щодо порушень прав людини у нашій державі.

Нагадаємо, напередодні ООН опублікувала доповідь, відповідно до якої кількість загиблих на тимчасово окупованому Сході України з початку конфлікту досягла позначки в 9640 осіб. Кількість загиблих і поранених враховує як мирне населення, так і українських військових і членів терористичних угруповань так званих ДНР і ЛНР. 
За словами Оксани Покальчук, цей звіт свідчить про те, що поки кількість порушень прав людини в України, на жаль, не знижується. 
«Практика порушень прав людини, нажаль, не зменшується. Ми фіксуємо, що практики тортур, насильницьких зникнень, порушень міжнародного гуманітарного права на даний момент продовжуються», − наголосила в ефірі Громадського виконавчий директор Amnesty International. 
Крім того, вона зауважила, що її організації невідомо про будь-які позитивні зрушення в питанні дотримання прав людини на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Коментарi

Коментарiв