Європейці відмахуються від проблем України, − дипломат

252
Дипломат, екс-генконсул України у Стамбулі, голова управління «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко прокоментував візит міністрів закордонних справ Франції і Німеччини до України. 

Під час візиту міністра закордонних справ ФРН Франка-Вальтера Штайнмайєра і очільника МЗС Франції Жан-Марка Еро до родини заручників прийшли до офісу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Краматорську з надією поспілкуватися з міністрами, але дипломати так і не вийшли до них.
Журналіст Радіо Свобода в інтерв’ю з Яременком зауважив, що це свідчить про небажання Еро і Штайнмайєра створювати телевізійної картинки, яка, очевидно, не сподобалася би французьким і німецьким телеглядачам, оскільки вона показує, що конфлікт зовсім не є «заморожений», можна на нього закрити очі.
«Тут я спостерігаю ще таку цікаву тенденцію. Коли починаєш говорити про проблеми, які можуть виникнути в України, у держави Україна, людей, у зв’язку з імплементацією цього мертвонародженого плану, європейці відмахуються від цих проблем загалом. Ну, ви ж розумієте, для того, щоб досягти великого результату, потрібні великі страждання. Мовляв, це ми можемо проігнорувати, тому що це все рівно призведе до чогось, що ми очікуємо, хорошого», − прокоментував дипломат вчинок міністрів закордонних справ Франції і ФРН.
«І така достатньо цинічна політика і позиція, коли можна проігнорувати проблеми кількох заради того, щоб цей золотий півмільярда європейського населення отримало можливості знову почати торгувати з Російською Федерацією без будь-яких обмежень», − наголосив Яременко. 
За його словами, Німеччині і Франції дійсно не потрібна ця картинка: «Крім того, вони, очевидно, можуть підозрювати (і ми вже бачимо, що абсолютно змінюється модальність поведінки українського уряду) український уряд в інсценуванні подібних речей. Але цинічно».

Коментарi

Коментарiв