Бізнесмен закликав Україну продовжити рвати зв’язки з Росією

174
Бізнесмен Карл Волох закликав Україну продовжити рвати зв’язки з державою-агресором.

Волох нагадав, що кілька «видатних» українських мислителів сучасності фактично в один голос із «запоребриковими колегами виступили за налагодження економічних зв’язків з Росією». 
«Патріотично налаштоване співтовариство збудилося, але багато хто і коливається – аж надто не влаштовують економічні реалії і незвичні злидні. А тут, схоже, можна легко додати кілька відсотків до неабияк виснаженого бюджету. Особисто моя думка – в жодному разі. Але з причин дещо відмінних від широко обговорюваних», – наголосив у своєму Facebook бізнесмен.

За його словами, річ у тому, що для більшості людей, які зайняли непримиренну позицію у цій ситуації, основним мотивом є уражене самолюбство – мовляв, яка може бути торгівля з агресором? Він зауважив, що ця емоція зрозуміла: «Але все ж, ризикну припустити, що «дорослий» уряд, вибираючи між образою та суттєвим зростанням ВВП (тобто, поліпшенням матеріального становища населення), обрав би друге. Прикладів, особливо з ізраїльської політики, у мене багато». 
Так чому ж в даному випадку я вважаю більш правильним продовжувати розривати зв’язки з колишньою метрополією? Все просто. Саме цими самими путами Москва всі роки утримувала Україну у своїй орбіті. Розриваючи їх, Путін сам позбавив себе більшості важелів тиску на Україну (крім військових, які, з відомих причин, не завжди прийнятні). І ми, нарешті, звільнилися для нормального дрейфу в бік цивілізованого світу − ЄС і НАТО», − зауважив Волох. 
Він підкреслив, що найгірші наслідки цього розриву ми вже пережили, тому «прорвемося, як зробили це до нас ті ж балтійці». 
«Так що ніяких легких рішень, ніяких відновлень зв’язків, ніяких важелів Путіну для економічного шантажу! Курс − до світла, подалі від приреченої варварської імперії», − закликав він.

Коментарi

Коментарiв