Я не в захваті від ідеї вступу України до ЄС, − Тука

222
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука пояснив, що не зачарований ідеєю вступу України до Європейського Союзу.

Тука наголосив, що сучасна молодь України прагне шукати щастя в Європі, але не хоче працювати на розвиток України. Відповідно, на думку урядовця, українцям треба прагнути досягти рівня європейського життя, а не за будь-яку ціну вступити до ЄС. 
«Моя принципова відмінність від деяких наших політиків у тому, що не зачарований ідеєю вступу України до Євросоюзу. Мені абсолютно байдуже…Хочу, щоб ми жили в таких умовах, в яких живуть люди в ЄС. Щоб у нашій країні правив закон, при владі були професіонали, а не свої люди. Щоб політики займалися політикою, а не лобіюванням бізнес-інтересів. Щоб люди отримували гідну винагороду за свою працю, водночас платили податки, від сплати яких не ставали жебраками», – наголосив високопосадовець. 
Крім того, він зізнався, що отримав неприємний удар, коли після повернення зі США його донька сказала, що хоче там жити. 
«Одразу розробив сімейну програму подорожі Україною. З родиною почали їздити. Я готувався, шукав інформацію, під час подорожі розповідав історію того краю, в якому були», – цитує Gazeta.ua Тука.
За його словами, після візиту до Львова його донька сказала, що неодмінно хоче повернутися до цього міста. 

Коментарi

Коментарiв