Це велике щастя, що Путін напав на Україну, – Винничук

175
Український письменник, журналіст Юрій Винничук пояснив, чому вважає, що конфлікт із Російською Федерацією приніс користь Україні.

На думку Винничука, протягом останніх трьох років після подій Майдану в Україні багато чого змінилося: «І це велике щастя, що Путін на нас напав, оскільки завдяки цьому ми нарешті розірвали пуповину з Росією. Ще не до кінця, але все ж достатньо від неї відокремилися. І народ зрозумів, що росіяни нам не брати чи великі друзі. Це важливий момент». 
Коментуючи можливість третього Майдану він зауважив, що його не має бути, оскільки для країни це стане катастрофою. За його словами, у нас іще не було кращого Президента і Генерального прокурора, хоч українці і мають до них багато запитань. 
Письменник наголосив, що третій Майдан – це те, про що мріє Медведчук, Росія, екс-регіонали з «Опозиційного блоку», оскільки вони знають, чим усе це завершиться. У разі дострокових виборів Україна отримає ще гірший парламент: «Є Юля з великим рейтингом, яка очевидно працює на Росію, є інші партії…».
«Для того щоб відбувся новий Майдан, потрібно, щоб народ піднявся. А коли під Верховну Раду приведуть дві-три сотні людей з плакатами, − це не Майдан. Я не думаю, що тарифи так обурять населення, щоб стати причиною народного повстання. Всі бачать, які зміни відбуваються в країні, як триває боротьба з корупцією, щодня когось заарештовують.
«Є, звичайно, зрадофіли, які постійно ниють і кричать, що «в нас усе погано». Деякі роблять це через своє недоумство, але є й ті, хто чинить так спеціально. Ціла команда працює на Facebook, яка вкидає думки про третій Майдан, про те, що «все пропало», про «вальцманів», «зрадників» тощо. Це буде завжди, тому що Росія спить і бачить, як у нас все зруйнувати. Щоб в Україні до влади прийшла якась зовсім інша політична сила, і все повернулося «на свої місця», − підкреслив в інтерв’ю Апострофу журналіст.

Коментарi

Коментарiв