Порошенко поскаржився на «руку Путіна» у звільненні полонених

168
Президент України Петро Порошенко прокоментував основні проблеми щодо звільнення українських полонених із полону бойовиків. 

17 вересня після зустрічі звільнених українців, які прибули в Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини Держуправління справами, Порошенко заявив, що для їх звільнення і повернення до України використовувалися, у тому числі, переговори з Президентом Росії Владіміром Путіним.
«Сьогодні величезна кількамісячна робота з повернення українських героїв Володимира Жемчугова і Юрія Супруна, у якій були задіяні і рідні і близькі, і вся наша група з Тристоронньої контактної групи, і спецслужби, і, безумовно, мої особисті переговори з Путіним, призвела до того, що після тривалого часу, коли нам не вдавалося витягнути жодного з українських заручників, відпустили двох, дуже знакових людей», − заявив під час свого виступу український лідер.
Крім того, він зауважив, що на Жемчугова у полоні постійно тиснули тим, що Україна його нібито забула і не бореться за його свободу – передає Інтерфакс-Україна.
«Я хочу, щоб весь світ почув − ми своїх не кидаємо. І Володя − справжній герой, він не вірив, не дав себе використовувати. Він був твердо переконаний, що ми все робимо все можливе, щоб цей сьогоднішній день нарешті настав», − наголосив Президент. 
Коментуючи ситуацію щодо Супруна, він зазначив, що  «він був і залишається працівником міжнародної організації, і розрахунок був дуже простий, що ні мандат ООН, ні мандат ОБСЄ, ніщо не здатне захистити, якщо вони вирішать залякати, затягнути, затягнути в полон, але ні Юрій, ні Володимир не зламалися».

Коментарi

Коментарiв