Екс-заручник терористів спрогнозував перемогу України

233
Звільнений заручник бойовиків Володимир Жемчугов заявив, що він, як й інші патріоти, став на боротьбу проти російських найманців на тимчасово окупованому Донбасі.

«Я став на сторону «білого», і такі, як я патріоти України в окупації стали на боротьбу проти підлої російської гнилої окупації, яка веде війну проти України», – підкреслив Жемчугов.
Також Жемчугов наголосив, що він родом із Донбасу, а за національністю є росіянином, хоча він мислить зовсім не так, як частина його земляків. 
«Життя склалося так, що я почав по-іншому мислити, ніж прості люди на Донбасі, яких на сьогоднішній день просто обдурили, розповідаючи, що тут якісь фашисти, нацисти. Я отримав гарну освіту і зміг розібратися», – зауважив екс-полонений. 
Нагадаємо, Володимиру Жемчугову внаслідок вибуху було відірвано обидві руки і пошкоджено очі. Незважаючи на страшні травми, він закликав людей не жаліти його і пообіцяв, що перемога буде за Україною.
24 додає, що обох звільнених ( крім Жемчугова, звільнено Юрія Супруна) лікуватимуть у медичному центрі Державного управління справами. Під стінами лікарні колишніх полонених зустрічав Президент України Петро Порошенко, а також небайдужі громадяни.

Коментарi

Коментарiв