Європа забула про Україну, з цим потрібно щось робити, − Кучма

152
Колишній Президент України Леонід Кучма закликав Міністерство закордонних справ активізувати відносини з країнами Європи. 

«Ми самі нічого не робимо, щоб бути почутими. Європейці живуть своїм життям, їм не потрібен головний біль. А ще європейці не хочуть втрачати європейський ринок», − наголосив в ефірі Громадського Кучма.
Відповідно, за його словами, Україна повинна щось робити, аби Європа не забувала про нашу державу. 
Крім того, він пояснив, коли варто чекати завершення конфлікту з Росією і від чого це залежить: «У тій ситуації, яка зараз є в світі, я не бачу, скільки. Росія, від якої це на 100% залежить, дивиться, чим завершаться вибори у США, вибори у Франції, Німеччині, бо Росія має механізми ситуацію розхитувати».
Додамо, напередодні Прем’єр-міністр Володимир Гройсман висловив думку, що інформаційна агресія Росії спрямована, зокрема, на дестабілізацію Європи шляхом відволікання уваги від українського питання.
«Щодо порядку денного інформаційного простору, я думаю, що це також політика нашого ворога − переключити фокус уваги з проблем України на якісь інші», − підкреслив очільник уряду в рамках YES, відповідаючи на питання Кучми про те, чи об’єднається світ, якщо європейці не бачать проблем України.

Коментарi

Коментарiв