Нардеп звинуватив уряд у нездатності боротися з корупцією

170
Народний депутат України від «БПП» Мустафа Найєм висловив думку, що Кабінет Міністрів не має достатньої політичної волі задля боротьби з корупцією. 

Під час конференції YES Ukraine 2016 Найєм заявив, що чинний склад українського уряду не має волі для боротьби з корупцією, а також у державі досі використовують принципи формування державних органів, що використовували за часів президентства Віктора Януковича. 
Відповідну заяву нардеп зробив коментуючи виступ Генерального прокурора України, який натякнув, що «молоді політики є лише диванними експертами у війні проти корупції, які завжди праві і добре зароблять на нерухомість». 
У свою чергу Найєм наголосив, що команда «молодих політиків готова надавати свою допомогу і боротися щодня». 
«Щоб ця склянка не була порожньою,  просто варто не сидіти разом з олігархами в одному кабінеті, з Президентом, з вами, пане Луценко, … і ділити при цьому Україну. Це не мої слова, про це відкрито сказав Ігор Коломойський) − що він сидів разом з Порошенком, Аваковим, Луценко  і Турчиновим. Я можу це інтерв’ю показати… Але ж ви жодного разу не прокоментували ці слова», − цитує Українська правда парламентаря. 
Крім того, він наголосив, що одна з «дірок у склянці» поки для нас є галузь енергетики. 
«Скажіть, що зробили з енергетичною монополією Ріната Ахметова за два роки? Є для неї якісь правила? Немає. Ми з колегами пропонували законодавство − про незалежні регулятори», − підкреслив нардеп.
Також він зазначив, що принципи, за якими нині відбувається формування державних органів, «як за часів Януковича, просто трошки слабші». 
«Ми не ті, хто створює проблеми, ми просто незадоволені ефективністю і прозорістю цього уряду, цього Президента. Цей уряд не має волі боротися з корупцією… Ми говоримо про брак волі для боротьби з монополіями, однак в той же час в ГПУ та СБУ мають волю за нами слідкувати, нас переслідувати, створювати «фейки» про нас, вони борються проти нас… Два роки тому ми стояли на одному боці барикад, а зараз ви нападаєте на нас», − підкреслив Найєм.

Коментарi

Коментарiв