Реєстрація Увiйти
Вхiд на сайт
» » Олександр Солонько: «Ось вони – вуха совка і кацапізму»

Олександр Солонько: «Ось вони – вуха совка і кацапізму»

13-09-2016, 17:02
Автор: mironetti
Переглядів: 609
Версія для друку
Не обов'язково заглиблюватися в символізм порівняння України з повією, як це «успішно» зображує Квартал 95, щоб розуміти те, як ставляться ці люди до українців і країни в якій живуть.

Тільки починається якийсь номер і оком не змигнеш як ці хлопці топчуть українське. 

«Ми народ, в якого культури вистачає лише на 4 дні». 

Цього вже цілком достатньо. Власне, я про це пишу не тому, що це ось лише зараз почалося. Пишу тому, що лише зараз це обурило частину суспільства. Погано те, що цих «рєбят» занесло на черговому повороті і лише тому пішло якесь збурення. Хоча приниження українців з їх боку триває систематично.

І мови і подекуди традицій і ще деяких елементів ідентифікації.

Єдине добре, що нарешті ще хоча би дехто роззув очі.

Я не хочу щоб заплачені мною податки йшли на російське кіно, яке знімає квартал 95. А воно таки за змістом і суттю є російським. От не хочу. Хтось бачив щоб вони українське знімали? Орієнтоване на українського глядача. Ні. Аж ніяк. Отой серіал не рахується - те ж саме тільки краєвиди київські. 

Ну і правда, а навіщо? В РФ ринок більший, майданчиків більше, заробити можна, не те що тут в Україні. Все ж таки один з 10 найбільших кіноринків світу, якщо я не помиляюся. Ну а «прописати» той шлак можна й тут. То вже з таким підходом і свою прописку можна на московську поміняти. Навіщо обманюватися?

Звичайно ж за пару мільйонів доларів хлопакам не тяжко сказати, що в українців культури «вистачає на 4 дні». Та ні, в українців з культурою все набагато краще, ніж у вас, шановні. Це у вас якщо її на 4 дні вистачить, то буде велике досягнення.

Ось вони − вуха совка і кацапізму − нечуване ні з чим не порівняне нахабство, зневага і вимагання.

Пропоную повертатися на Інтер. Там вже заявили, що мали всіх українців і політику міняти не будуть. А відповідно спаплюжене почуття справедливості вистрілить знову. Тільки цього разу в утиль піде вже цілих дві купи сміття, а не одна.