ЗМІ оприлюднили деталі загибелі заступника глави Адміністрації Президента

152
ЗМІ оприлюднили інформацію про трагічну загибель заступника глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова, який 18 вересня 2016 року потрапив у нещасний випадок під час відпустки.

24 інформує, що 18 вересня Таранов у останній день своєї відпустки був у Києві катався на водному мотоциклі у Дніпрі. Відповідно до попередньої інформації правоохоронців, чиновник не впорався з керуванням і на шаленій швидкості влетів у баржу. 
Трагедія трапилась біля недобудованого Подільського мосту у столиці. Інформацію про загибель високопосадовця підтвердив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
 
Крім того, очільник Адміністрації Президента Ігор Райнін повідомив, що Таранов загинув через травму грудної клітки. 
Додамо, в Адміністрації Президента він відповідав за роботу з правоохоронними органами і мав звання генерал-майора. За словами його колег, які особисто спілкувалися з ним, через цю смерть «Україна понесла значну втрату у формуванні оборонної стратегії країни». 
Перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко повідомила, що він допомагав у питання звільнення полонених: «Шокована. Він багато допомагав аеророзвідці і в питаннях звільнення заручників… Царство Небесне». 
«На його плечах була більша частина геть невидимого боку війни. Це був великий профі і людина зі сталевим українським духом», – наголосив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Коментарi

Коментарiв