Путін зізнався, що вже набрид сам собі

358
Президент РФ Владімір Путін із розчаруванням прокоментував завершення голосування та закриття виборчих дільниць.

18 вересня Путін разом із Дмітрієм Мєдвєдєвим після завершення голосування та закриття вибочих дільниць відвідав штаб «Єдиної Росії», заявивши, що ця політична сила «перемогла» на виборах до Держдуми Російської Федерації. 
«Я передивився запис, де звертався до людей із закликом прийти та проголосувати (18 вересня)… Новини раз подивився, два … Потім думаю «Треба вже зняти мене з екранів, просто вже сам собі набрид», – зізнався Президент Росії. 
«Якщо без жартів… люди проявили громадянську позицію, вона і в явці, − не найбільша з того, що ми бачили у попередній виборчій кампанії, але висока… І ми знаємо, що людям живеться не просто, і не вирішених питань багато…. Попри це партія … перемогла, люди все одно голосують за «Єдину Росію», − цитує Українська правда Путіна.
Нагадаємо,  18 вересня у Росії відбулися вибори депутатів до Держдуми сьомого скликання. Вперше Росія провела «вибори» на території анексованого Кримського півострова. 
Крім того, напередодні Україна ухвалила рішення про заборону відкриття повноцінних виборчих дільниць у російських дипломатичних установах на українській території через включення Криму до багатомандатного федерального виборчого округу на парламентських виборах.

Коментарi

Коментарiв