Команда Путіна шокована його рішенням щодо переговорів про Крим

262
Російський опозиційний політик Костянтин Боровой висловив думку, що Президент Російської Федерації Владімір Путін вже в листопаді цього року після виборів Президента США буде готовий розпочати переговори щодо Криму.

За словами Борового, з’явилася непрямих ознаки готовності Путіна до переговорів щодо Криму. Він зауважив, що це пов’язано з кардинальною зміною ситуації в Росії протягом останнього часу. Тобто, якщо раніше війна на українському Донбасі була консолідуючим фактором, то нині це роз’єднує суспільство і владу. 
«Зв’язок «Крим − порожні полиці», «Крим − втрата роботи» вже спостерігається. Тобто народ продовжує говорити про те, що він хоче, щоб Крим залишався російським, але на практиці народ вже орієнтується на можливість відновлення статусу-кво – як із Кримом, так і зі Сходом України», – наголосив політик. 
Інша ознака – заяви Путіна про те, що питання щодо Криму закрите і не підлягає обговоренню. Щоправда, для політиків ця заява стала сигналом про те, що він навпаки готовий торгуватися, готовий до переговорів. 
«Всередині команди Путіна вже є розуміння, що виживання групи влади безпосередньо залежить від питання з Кримом, тому що наступний крок санкцій стосуватиметься членів сім’ї, дуже чутливих моментів для Путіна і його оточення. Але хто наважиться йому сказати «Так чорт з ним, з цим Кримом!», я не знаю. Ніхто не думає про майбутні трибунали і всі розраховують, що це все як-небудь потім розсмокчеться. А ось сьогоднішні проблеми, відсутність грошей − це для них серйозно», − підкреслив у статті для Апострофа опозиціонер.
Він зауважив, що істерика в команді Путіна стала просто очевидною. Зокрема про це свідчать гучні відставки, викриття: «Для мене зрозуміло, що недавня історія з дачею Дмитра Медведєва висмоктана з пальця, це наїзд однієї частини команди на іншу, спроба дискредитувати». 

Коментарi

Коментарiв