Екс-спікер Конгресу здивував прогнозом для України в разі перемоги Трампа

209
Колишній спікер Конгресу Ньют Ґінґріч заявив, що в разі перемоги одіозного Дональда Трампа на президентських виборах у США питання щодо надання Україні летального озброєння може бути розблоковане. 

Під час 13-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), відповідаючи на питання представника Європейської правди щодо змін політики США щодо України у разі перемоги Трампа, Ґінґріч спрогнозував, що Трамп, може розблокувати питання щодо надання зброї українській стороні. 
«Ми можемо стверджувати напевно, що президент Трамп розблокує питання надання зброї на користь України. Трамп може говорити приємні речі про Путіна, але тим часом він продаватиме Україні зброю», − зазначив екс-спікер Конгресу. 
«Це буде саме продаж. Гадаю, що Україні буде запропоновано відстрочку платежів», − наголосив політик.  
Крім того, він зауважив, що в разі перемоги Ґілларі Клінтон на президентських виборах у США, вона діятиме так само, як і чинний американський лідер Барак Обама, тобто заборонить надання летального озброєння Україні. 
«Певен, що український народ має право захищати себе та свою країну. Взагалі, така політика – підтримка української незалежності лише на словах, без надання належної сучасної зброї для захисту – є поразкою і для США. За Трампа все має бути інакше», − підкреслив колишній речник Конгресу.
Додамо, Ньют Ґінгріч відомий своєю жорсткою критикою стосовно чинного Президента США Барака Обами. Крім того, його вважають одним із найвпливовіших представників Республіканської партії.

Коментарi

Коментарiв