Російська делегація в ПАРЄ – це виклик для України, – нардеп

160
Народний депутат України від «БПП» Олексій Гончаренко заявив, що участь української сторони у роботі ПАРЄ під великим питанням у зв’язку з російською делегацією.

«Ми тільки обговорюємо це, ми не ухвалили ще ніякого рішення. Але я думаю, що є десь «червона межа», за якою у нас не буде іншого варіанту. Нам необхідно визначити ту червону лінію, до якої ми можемо йти на якісь компроміси, і ту, після якої компромісів бути не може», – цитує Укрінформ Гончаренка. 
Крім того, він нагадав, що сьогодні російська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи перебуває під санкціями, але настрої в ПАРЄ неоднозначні: «Росія вкладає колосальні зусилля, і у них є кошти на пропагандистську війну. Вони підкуповують політиків».
Нагадаємо, спікер Ради Федерації Матвієнко стала однією з запрошених очільників парламентів 47 держав-членів Ради Європи, що брали участь в Європейській конференції голів національних парламентів. 
Крім того, у вересні 2016 року президент ПАРЄ Педро Аграмунт під час дводенного робочого візиту до Москви разом із керівниками п’яти політичних груп Асамблеї заявив, що сподівається на повернення офіційної делегації РФ до сесійної зали вже 2017 року. 

Коментарi

Коментарiв