Росія хоче позбавитись Донбасу, − дипломат

213
Колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт висловив думку, що Росія не знає, як позбутися проблем, які сама ж і створила.

За словами Більдта, Російська Федерація поки має шанси стати на шлях більш відкритого суспільства, проте Кремль навряд чи змінюватиме свою політику протягом найближчого часу. 
«Не думаю, що у найближчому майбутньому зовнішня політика Росії зміниться на краще. Проте вірю, що в більш тривалій перспективі це можливо. Донбас, на мою думку, стає для них тягарем. Здається, вони не знають, як позбутися проблеми, яку самі ж і створили, не втративши при цьому обличчя», − цитує 24 дипломата.
На його думку, у цій ситуації багато чого залежить від успіху України на шляху відкритості суспільства, оскільки і Росія також може обрати цей шлях. Щоправда, їй знадобиться значно більше часу. 
«Головні напрямки політики Європейського Союзу щодо Росії на сьогодні – це підтримання санкцій і просування діалогу в рамках Мінських угод. Раніше ми намагалися підтримувати політичну еволюцію в Росії, проте з часом це робити дедалі складніше: країна стає все більш закритою, ускладнюється обстановка між європейськими та російськими суспільствами», – наголосив екс-очільник МЗС Швеції.

Коментарi

Коментарiв