Ігор Овчар: «Референдум наблизить смерть України як держави»

172
Українці повинні усвідомити, що навіть у випадку, якби ми на референдумі погодились з незалежністю окупованої частини Донбасу та взяли грошима за Крим − це не врятує Україну від розвалу та знищення, а лише наблизить її смерть, як держави, а нас, як нації. У нас є єдиний спосіб зберегти націю в цілості − зберігши соборність України. Соборність без Донбасу неможлива апріорі. Отже треба приймати рішення, бо ворога треба вбивати, якщо він не здається в полон, або не втікає. 
І яке рішення ухвалено? «Стояти триматися»? Успішність цієї стратегії відома просраним Кримом та третиною Донбасу. Бо там, де не стояли, а нагло і справедливо пішли вперед – там навіть не смердить нині сєпарами-колаборантами. Правда, Маріуполь, Одеса?
Як там торгівля через лінію фронту, Пєтя? Процвітає? Але в ЗМІ тихо, бо просто заборонили про це писати тим, хто раніше писав? Когось з вояків позакривали за грати, комусь закрили рота, а решту − купили «за долю малую» та поставили на «ключові блок-пости»?. А основну масу − повезли потягами? . Правда, Пєтя? То який твій план, Пєтя? «Стояти триматись − здати обіс*атись»? Лиш би торгівля процвітала та трон не хитався ще зо два роки? А там знову «по-новому»?
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв