У Мінську підпишуть документ про розведення сторін на Донбасі

163
Низка ЗМІ з посиланням на свої джерела повідомили, що 21 вересня Тристороння контактна група з питань урегулювання на Донбасі підпише документ про розведення сторін на Сході України.

Відповідну інформацію передає Інтерфакс-Україна, посилаючись на джерело у підгрупі з безпеки: «Угода про розведення сторін напередодні була парафована на засіданні підгрупи з безпеки. На зустрічі в середу учасники контактної групи, як очікується, поставлять підписи під документом».
За його словами, цей документ передбачає створення трьох зон безпеки поблизу лінії зіткнення на Донбасі, де передбачається розведення підрозділів на відстань не менше 2 кілометрів із кожного боку.
 
«Таким чином, будуть сформовані зони безпеки, кожна площею не менше 4 квадратних метрів. Ідеться про населені пункти Золоте, Петровське та Станиця Луганська. Контролювати дотримання домовленостей про розведення сторін в зонах безпеки будуть спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ», – повідомив представник переговорного процесу.
Після підписання документа його передадуть до Донецька і Луганська, де його підпишуть ватажки так званих ДНР і ЛНР. До того ж, напередодні зустрічі Тристоронньої контактної групи в середу в Мінську зберуться підгрупи з політичних, економічних і гуманітарних питань.
«Передбачається розглянути питання модальності місцевих виборів, обміну полоненими і відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу», – зазначило джерело.

Коментарi

Коментарiв