Обама звинуватив Росію у спробі силою повернути колишню славу

198
Президент США Барак Обама заявив, що Росія нині намагається силовими методами повернути собі колишню славу.

Під час виступу на Генеральній асамблеї ООН Обама за допомогою своїх агресивних дій Росія намагається повернути собі колишню велич не дивлячись на те, що епоха імперій уже давно минула.
Американський лідер наголосив, що Російська Федерація використовую силу на світовій арені, зокрема йдеться про агресію в Україні і Сирії, щоб таким чином спробувати повернути собі колишню могутність. 
«У світі, де ера імперій залишилась позаду, Росія намагається повернути собі втрачену славу, використовуючи для цього силу», − цитує DW Президента США. 
Також він спростував припущення про існування якогось впливу ззовні, що нібито підштовхнув Україну до кардинальної зміни влади під час подій 2014 року. 
«Мешканці України не виходили на вулиці через якусь змову або вплив ззовні. Вони вийшли на вулиці, тому що керівництво країни було продажним», − наголосив Обама.
Крім того, він звернув увагу світової спільноти на необхідність пошуку дипломатичного вирішення конфлікту у Сирії, що передбачав би перехідний політичний період для країни, а також доставку гуманітарної допомоги тим, хто її потребує.

Коментарi

Коментарiв