Політолог спрогнозував дострокові вибори Президента в Росії

213
Політолог Валерій Соловей пояснив, чому нині існує досить висока ймовірність переобрання Владіміра Путіна раніше запланованого терміна.

Нещодавно було оприлюднено додатки до липневого листа Міністерства фінансів РФ, в одному з яких ішлося про необхідність виділення на 2017 рік майже 15 міяльрдів рублів на проведення президентських виборів в Росії, хоча за планом вибори Президента РФ повинні відбутися тільки 2018 року. Низка ЗМІ звернули на це увагу, проте раніше про таку ймовірність уже заявляв Валерій Соловей, який нині прокоментував цей прогноз в інтерв’ю Апострофу
«І найбільш очевидна, найголовніша ознака −  це те, що можливість проведення дострокових президентських виборів обговорюється вже з пізньої весни цього року. Принаймні, я почув про це саме пізньої весни. Це означає, що обговорення почалось ще раніше. А зараз воно інтенсифікувалося, і обговорюють уже терміни і техніку проведення виборів», − зауважив політолог.
«І що найцікавіше, починають обговорювати навіть можливих кандидатів з боку партії влади. Тому що (і це може стати найбільшою несподіванкою) на ці президентські вибори влада може виставити іншого кандидата, тобто це може бути не чинний Президент. Безумовно, точно цього ніхто не знає, але обговорення такої можливості йде. І я не думаю, що воно носить виключно спекулятивний характер. Є деякі підстави для нього. Це поки що головна ознака», − підкреслив експерт.
За його словами, є й інша ознака, якщо відкинути чутки – йдеться про ситуацію, це якщо штаби «Єдиної Росії» залишаться в робочому стані, як і штаб «Яблуко», адже Грігорій Явлінський заявив про намір балотуватися.

Коментарi

Коментарiв