Захід «зрадить» Україну у питанні незаконності виборів у Росії, − експерти

253
Низка експертів пояснили, чи дослухається Захід заклику Верховної Ради України і піде на невизнання законності виборів до Держдуми Російської Федерації.

«Тут два аспекти важливі. Для громадян України дуже важливо ця постанова ВРУ, оскільки абсолютна більшість населення не підтримує анексію Криму, і більшість населення негативно ставиться до керівництва РФ. Але важливий і міжнародний аспект у цьому контексті, я не думаю, що це буде мати великі наслідки», – висловив думку  експерт з міжнародних і правових питань Андрій Бузаров.
«Оскільки спочатку, я дуже уважно відстежував заяви західних партнерів України, ніхто не говорив, що вони не визнають вибори в цілому в Держдуму, вони говорили про невизнання виборів в Криму і відповідно тих людей, які будуть обрані до російського парламенту від Криму. Я думаю, що, швидше за все, провідні західні країни не підуть на невизнання Державної Думи РФ в цілому через ситуацію в Криму», – наголосив в ефірі 5 каналу фахівець.
Аналогічної думки дотримується і науковий директор фонду «Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва», професор НАУКМА Олексій Гарань.
«Позиція української сторони, яку вона зараз озвучує, про нелегітимність виборів до Держдуми − питання, як на це відреагують інші парламентарі. Ми вже бачили низку заяв про те, що вибори в Криму не визнаються. Я не впевнений, що західні парламенти скажуть, що ми не визнаємо в цілому виборів. Не думаю, що європейські парламенти на це підуть, у них є на це своя логіка і логіка полягає у тому, що давайте підтримувати контакти. Але для нас ця позиція, яку ми зафіксували, щодо виборів в Росії – вона дуже важлива, коли постане питання про обговорення повноважень російської делегації», – зауважив науковець.

Коментарi

Коментарiв