Низка держав хочуть забрати землі Заходу України

208
Екс-глава Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж заявив, що низка європейських країн і досі хочуть повернути собі частину західних українських земель.

«У гіршому варіанті наші сусіди можуть прийняти до свого складу деякі українські регіони. Це, звичайно, неофіційно, але такий варіант не виключається. Польща, Румунія і Угорщина розглядають варіант приєднання західних областей України. До такого кроку вони можуть вдатися, якщо ситуація в Україні в плані безпеки не стабілізується. Але це зовсім крайній випадок», − наголосив Маломуж.
Крім того, в інтерв’ю Гордону він зауважив, що нинішні формати переговорів щодо врегулювання ситуації на тимчасово окупованому Донбасу точно не матимуть позитивного результату. 
«Я думаю, що нам потрібно виходити на більш широкий формат. Він дозволить забезпечити вирішення системних проблем в глобальному сенсі. Поки мова йде про двосторонній і тристоронній рівні переговорів, Росія наполягатиме на реалізації свого сценарію», – підкреслив колишній очільник розвідки.

Коментарi

Коментарiв