НАБУ заявило про готовність викликати на допит Авакова

136
Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що відомство готове викликати на допит міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у зв’язку зі справою про зловживання.

«Якщо під час розслідування детективи вважатимуть за необхідне його допитати, такий допит буде проведений. Втім, він, як міністр, відношення до тендеру не має», − зауважив в інтерв’ю Українським новинам Ситник.
Крім того, він зауважив, що поки у цій справі немає підозрюваних осіб, проте детективи НАБУ вже зробили серйозний прогрес у процесі розслідування.
Нагадаємо, напередодні Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що проти очільника Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова відкрито кримінальне провадження.
У серпні 2016 року Солом’янський суд Києва дозволив Національному антикорупційному бюро України перевірити дзвінки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у справі про сумнівну закупівлю рюкзаків для МВС у фірми, з якою пов’язують його сина Олександра.
Крім того, екс-заступник чинного глави Міністерства внутрішніх справ Сергій Чеботар і Олександр Аваков є фігурантами кримінального виробництва щодо закупівлі 6 тисяч рюкзаків для потреб відомства за завищеною ціною.

Коментарi

Коментарiв