Україні не світить безвіз із Канадою, − блогер

184
Блогер Олег Пономар прокоментував резонансну новину про те, що Україна не зможе отримати безвізовий режим із Канадою.

«Найбільш типовий приклад того, як створюють смажені фейки і чому ми завжди дотримуємося правила – дати кожному смаженому фейку пару днів, щоб охолонути», – наголосив Пономар.  
Він зауважив, що Канада ніколи не обіцяла Україні безвізовий режим, і навіть не натякала на нього. За його словами, Канада є однією з країн із найвищим рівнем життя, і, відповідно, саме канадську візу в сотні разів важче отримати, ніж шенгенську чи навіть американську. 
«Якщо людина і не планувала там залишитися, то, потрапивши на територію Канади і роздивившись там усе, люди часто змінюють свою думку і намагаються будь-якими методами залишитися там. І про це все знає Міністерство імміграції Канади», – зазначив у своєму Facebook блогер. 
«Як народжуються фейки? Канадського міністр запитують – Україна може отримати безвіз із Канадою? Він відповідає – ні, звісно. І понеслась новину Інтернетом – «Шок! Канада відмовила Україні у безвізі!». І вся ця історія не має жодного відношення до безвізу Україні від ЄС, оскільки там була дорожня карта, яку Україна успішно пройшла. І там була чітка обіцянка ЄС надати Україні безвіз як тільки вона виконає цю дорожу карту. 11 жовтня ЄС ухвалить позитивне рішення щодо України. Можна видихнути», − спрогнозував Пономар.

Коментарi

Коментарiв