ВРУ підтримала ідею про перейменування Криму

216
22 вересня Верховна Рада України затвердила рекомендацію щодо перейменування Автономної Республіки Крим і позбавлення Севастополя спеціального статусу.

ЛІГА.net інформує, що відповідні рекомендації в рамках парламентських слухань на тему «Стратегія реінтеграції в Україну окупованої території АР Крим і Севастополя» підтримало 233 народних обранця. 
Зокрема, учасники слухань закликали Президента України підготувати проект змін до Конституції і внести на розгляд ВРУ законопроекти щодо визнання кримських татар, караїмів і кримчаків корінними народами Криму, а також щодо оптимізації адміністративно-територіального устрою Криму. 
Крім того, під час слухань було рекомендувано позбавити Севастополь спеціального статусу, а також розглянути питання щодо зміни статусу Автономної Республіки Крим на Кримськотатарську автономну республіку. 
Також було запропоновано розглянути питання щодо створення консультативного органу при Президенті щодо питань деокупації і реінтеграції в Україну тимчасово окупованих територій Криму. 

Коментарi

Коментарiв