Нардепи зганьбилися черговою бійкою

165
Народні депутати України Олександр Вілкул і Володимир Парасюк влаштували бійку у приміщенні одного з телеканалів.

Увечері 22 вересня охоронцям 112 довелося рознімати Вілкула і Парасюка, які влаштували гарячу словесну перепалку ще під час прямого ефіру. Після програми Парасюк намагався прорватися всередину приміщення, де був Вілкул. Дочекавшись свого опонента під студією, перший таки зав’язав бійку. 
Після того, як народних обранців розняла охорона, Парасюк устиг посваритися ще і з водієм Вілкула на парковці. Також він заявив, що має намір забрати автомобіль свого суперника на потреби АТО.
«Чия машина? Вілкула? Це вам подарунок від Парасюка за Україну, за Донбас, тобі пофіг та машина, ти собі таких сто купиш», − зазначив парламентар. Також він вліз у сутичку з одним із охоронців Вілкула. 
«Товариш Вілкул безпосередньо в прямому ефірі ображав мене та моїх побратимів. Його охоронець напав не мене. Сталася сутичка. Приїхали мої побратими, зловили машину Вілкула. Ми зараз напевно на ній лишимо багато повідомлень», − пообіцяв нардеп. 
«Це людина, з якою немає про що дискутувати, безпосередньо агент Кремля, який привів країну до війну, до того, що в нас люди гинуть, що в нас немає нічого доброго. Ця машина куплена за вкрадені ним гроші у Кривому Розі, а можливо коли він був головою адміністрації чи посаді депутата. Ні одна здорова людина не захоче їздити на цій проклятій машині. Вілкула треба ліквідувати, депортувати, щоб його сліду не лишилось і його діянь тут не було. Якщо замість мозку у людини вата, він до кінця життя буде ватою? Я його попереджав. Я на особистості перший не переходив. Можливо я комусь не подобаюсь, але я не дам можливості ображати честі і гідність себе, побратимів і державі», − наголосив Парасюк.

Коментарi

Коментарiв