Савченко заявила про необхідність відставки вищого керівництва України

222
Народний депутат України в інтерв’ю російським ЗМІ заявила про необхідність відставки вищого українського керівництва. 

22 вересня під час виступу на Атлантичній раді у Вашингтоні Савченко заявила, що для врегулювання конфлікту на територіях тимчасово окупованого Донбасу чинні українська влада повинна піти у відставку.
Крім того, коментуючи можливість надання українській стороні летального озброєння, нардеп заявила, що «при нинішньому рівні корупції в країні» це в будь-якому разі нічого б не дало – передає ТАСС.
На її думку, щоб вирішити проблему на Донбасі, необхідно компромісне рішення. Вона зауважила, що нескінченно воювати з так званими ЛНР і ДНР Україна не може, але й віддавати ці землі теж не можна. 
 Також нардеп підкреслила, що «військова ситуація в Україні, про яку розповідає Порошенко, не зовсім правдива».
Нагадаємо, нещодавно Савченко заявила, що Порошенко недостатньо робить для своєї країни і народу. За її словами, вона не має довіри до Президента України, оскільки «бачить його наскрізь».
«Я і зараз відвертаюсь від нього, оскільки хтось може обманювати себе, а я бачу людину наскрізь. Я подякувала його за роботу, яку він виконав, за те, що він уже у кінці вів переговори з Путіним, за те, що це дало результат. Просто я знаю, що можна було зробити більше», – обурено зауважила нардеп.

Коментарi

Коментарiв