Політтехнолог пояснив, чому Трамп проігнорував зустріч із Порошенком

188
Політтехнолог Тарас Березовець пояснив, чому штаб одіозного кандидата у президенти США Дональда Трампа проігнорував пропозицію щодо зустрічі з Президентом України Петром Порошенком.

«Багато американських колег скаржаться, що штаб Трампа працює вкрай незадовільно. Зокрема, вони ігнорують листи і не відповідають на запити американських журналістів і експертів. Ігнорування і снобізм – фірмова фішка Трампа. Судячи з усього, снобізм Трампа передався і працівникам його штабу», – зауважив Березовець. 
Крім того, він нагадав, що Трамп має погані асоціації з колишнім радником Партії регіонів Полом Манафортом, скандал із яким йому коштував йому кількох пунктів в рейтингу. 
«Снобізм Трампа, зайнятість в кампанії і боязнь/нелюбов до України – все це в сукупності стало причиною відмови від зустрічі з Порошенком. Українська дипломатія, на диво, спрацювала добре. Той факт, що Клінтон у своєму щільному графіку виділила час на зустріч з Порошенком, свідчить, в першу чергу, про те, що вона націлилася на голоси понад мільйона етнічних українців, що проживають в США», – підкреслив у статті для НВ політтехнолог. 
«Через неоднозначні заяви Трампа щодо Росії, Путіна, України і Криму українська діаспора, яка десятиліттями підтримувала республіканців (особливо після Рональда Рейгана, який багато зробив для українців: при ньому було запущено мовлення Радіо Свобода українською мовою і інші проекти по боротьбі з радянською пропагандою), хитнулася у бік демократів. Клінтон, безумовно, розраховує отримати голоси українців в США. Ще одним важливим фактором є тривала історія особистого знайомства Порошенка і Клінтон. Вони знайомі ще з часів, коли Клінтон була сенатором від штату Нью-Йорк, і вона, звичайно ж, не відмовила йому у зустрічі», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв