Заява Байдена про Україну – помилка, – експерт

270
Відомий британський експерт і аналітик Європейської ради з міжнародних відносин Ендрю Вілсон прокоментував заяву віце-президента США Джо Байдена про те, що реформи в Україні пов’язані з санкціями проти Росії.

Нагадаємо, напередодні віце-президент США Джо Байден закликав Президента України Петра Порошенка активніше працювати над реформами, оскільки в іншому разі існує ризик скасування санкцій ЄС проти Росії.
«Ми знаємо, що якщо українці дадуть привід Європейському Союзу, є, принаймні, п’ять країн, які прямо зараз можуть сказати: «Ми хочемо «вийти» з санкцій проти Москви», − зауважив Байден.
Неоднозначну заяву віце-президента США прокоментував Ендрю Вілсон: «Звичайно, що формулювання Байдена чудове. Впевнений, що кожен українець погодиться, що в реформах має бути більше зусиль та результатів». 
«Але з іншого боку, це формулювання – помилка. Санкції щодо Росії не мають жодного стосунку до внутрішніх реформ в Україні чи їх відсутності», − наголосив експерт. 
Радіо Свобода додає, що європейські дипломати вже натякають на необхідність не прив’язувати санкції до виконання Мінських домовленостей. Скоріше за все, відповідне питання буде обговорено наступного місяця під час зустрічей у рамках саміту ЄС, де, зокрема, у центрі уваги буде питання відносин між Росією і країнами Європи. 

Коментарi

Коментарiв