Ігор Овчар: «Військовий прокурор підтримав традицію Гестапо і НКВД»

163
Славну традицію співпраці НКВД та Гестапо підтримав Головний військовий прокурор Матіос відправивши в фашистську Росію українських військових для змагань з колегами по альпінізму.
А потім цей недоумок написав пафосний пост на фейсбучику про те, що «українські військові взяли Ельбрус».
А далі пішло ще пафосніше з розряду пріснопам’ятного #миздобули. «Ми це зробили. Хай тремтять, у любий момент українські «зелені чоловічки» з’являться у любій точці загарбника не лише зі стягом». 
І це пише український військовий на території країни якого третій рік російські війська та їх найманці вбивають українських військових та цивільне населення. 
А знаєте який висновок з всього цього? Для матіосів та їх хазяїв вся ця війна − не їхня війна. Вони не воюють з Росією, вони не відчувають для себе особистої небезпеки від Росії, від її панів. Вони розуміють, що все це − лише наша біда, холопська, а не панська. Пани з обох сторін одне поперед одного просто вихваляються хто крутіший і чиї холопи та кріпаки більше чужих холопів та кріпаків повбивають…
А потім кріпакам та холопам можна крикнути − Ну все, доста, хватіт, баста, брейк! Ось вам «Мінські домовленості» та дрібні гроші родинам загиблих − тож йдіть миріться холопи з кріпаками. Бігом давайте, бо ми пообіцяли іншим панам з Європи, котрі настрашилися всього того, що ми припиняємо це гладіаторське шоу-АТО. Ви ж не думаєте, холопи та кріпаки, що ми, тобто російські та українські пани, по-справжньому між собою воювали?». 
Інакше я це тупоголово-пафосне блюзнірство від матіосів-порошенків пояснити не в змозі.
І не питайте до чого тут Порошенко. Бо інший Головнокомандувач пристойної нації давно б зірвав погони з такого недоумка. А то і вивів поперед строю бійців на передовій фронту та розстріляв би до чортової мами, як скаженого пса. Щоб іншим високопоставленим воєнним чинам не хотілось війну перетворювати в шоу та клоунаду.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв