Росію чекає ідеальний момент для перевороту, – Портніков

216
Український журналіст, публіцист Віталій Портніков вказав на ідеальний момент, коли у Російській Федерації може відбутися переворот.

Портніков зауважив, що рекомендація Президента Російської Федерації Владіміра Путіна обрати спікером Держдуми заступника глави своєї адміністрації Вячєслава Володіна створює ситуацію,  у якій лідер Кремля остаточно позбавляється «своїх людей» у вищих ешелонах влади.
«Володін – публічний політик з амбіціями. На відміну від сірого виконавця Наришкіна (екс-спікер Держдуми Сергій Наришкін), що нагадував принтер, Володін – архітектор нинішньої російської політичної системи, яка виразилася в його ж формулою: «Є Путін – є Росія, немає Путіна – немає Росії». Основна відмінність Володіна від Наришкіна в тому, що Наришкін – людина Путіна. А Володін – ні», – наголосив у статті для Радіо Свобода журналіст.
Крім того, він нагадав, що Володін прийшов в політику разом з політичною силою колишнього мера Москви Юрія Лужкова, а з Путіним почав зближатися тільки з 2003 року.
«У побудованій за рецептами Володіна державній структурі склалася парадоксальна ситуація. Всі вищі пости займають чужі Путіну люди. Прем’єр-міністр Дмитро Медведєв – висуванець «сім’ї» Єльцина, як і міністр оборони Сергій Шойгу. Глава Ради Федерації Валентина Матвієнко – протеже Євгена Примакова (екс-прем’єр Росій, який нещодавно помер). А ось соратники Путіна Сергій Іванов (екс-глава адміністрації президента Росії) і Сергій Наришкін позбулися посад. Створюється ідеальна ситуація для палацового перевороту», – зазначив автор.
У підсумку він спрогнозував, що у критичній ситуації вище російське керівництво не стане триматися за Путіна.

Коментарi

Коментарiв