«Екс-прем’єр» «ЛНР» покінчив життя самогубством

236
«Начальник» управління з нагляду за дотриманням законів у військовій галузі «Генеральної прокуратури» псевдореспубліки Сергій Рахно повідомив, що колишній очільник так званої «Ради міністрів ЛНР» Геннадій Ципкалов наклав на себе руки.

За словами Рахна, Ципкалов був Ципкалов був серед осіб, які готували переворот у так званій ЛНР, зокрема йдеться і про фізичне знищення ватажків луганських бойовиків – інформує Інтерфакс-Україна.
Раніше терористи затримали одного з керівників так званої «Народної міліції ЛНР» – Кисельова, який дав свідчення про механізм і коло осіб, причетних до спроби перевороту.
«Також під час слідства було затримано «радника глави ЛНР» Ципкалова, за участю якого сьогодні планувалися слідчі дії, а саме його допит як підозрюваного і очна ставка за участі затриманого Кисельова, а також обрання йому судом запобіжного заходу на період слідства у зв’язку з наявністю оперативної інформації про спробу фізичної ліквідації зазначених затриманих осіб іншими учасниками змови. Затримані утримувалися в одному з адміністративних будівель органів влади «ЛНР», – зазначив Рахно.
За його словами, Ципкалов повісився, нібито «усвідомивши глибину своїх злочинних дій» і боячись фізичної розправи від його соратників по заколоту.
Нагадаємо, нещодавно в Росії вбили сепаратиста, одіозного лідера «Оплоту» Євгена Жиліна. ЗМІ вже оприлюднили кілька версій цього вбивства, зокрема, можливо це сталося через численні борги Жиліна.

Коментарi

Коментарiв