ЦВК залишає в країні совкову систему, – Зубко

167
Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко закликав Центральну виборчу комісію призначити вибори в 200 об’єднаних громадах.

«Відсутністю рішення про проведення перших виборів у всіх об’єднаних громадах ЦВК свідомо чи несвідомо консервує радянську систему управління в країні», – наголосив у своєму Facebook Зубко.
Крім того, як він зауважив, з 10,5 мільйонів гривень, виділених Кабінетом Міністрів на перші вибори в об’єднаних територіальних громадах, у дійсності ЦВК лише менше половини направляє на вибори в них.
За словами високопосадовця, логіка ЦВК за призначенням виборів тільки в 41 громаді є спірною і сумнівною, оскільки «вже близько 200 громад подали в ЦВК документи про проведення виборів».
Нагадаємо, нещодавно Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман емоційно розкритикував відчитав віце-прем’єра, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.
Інцидент трапився просто у прямому ефірі з засідання парламенту. «Гена, вимкни мікрофон… Ти ще раз так скажеш, я тебе вижену нах*й звідси .. Ти зрозумів?», − наголосив очільник українського уряду.

Коментарi

Коментарiв