Ми повинні дивитися на закони нардепів, а не їх бійки за сухарі, – політолог

144
Політолог, історик, народний депутат України 6-го та 7-го скликань Олександр Доній в ефірі 112 різко відгукнувся про численні бійки серед парламентарів протягом останнього часу.

Доній наголосив, що українське телебачення має неправильну позицію, оскільки більшу частину часу наші телеканали присвячують скандалам, у той час як потрібно розглядати законотворчі дії.
«А хто там приніс якісь сухарі чи хто бійку якусь влаштував… Наслідків для суспільства законотворчих дій це не несе. Бюджет у нас мінімально обговорено на телеканалах, хоча це рівень зарплат, пенсій. А тут: чия квартира чи якась сутичка. Цьому присвячують максимальна кількість уваги. Якщо ви можете казати про зменшення рівня культури депутатів… Ну, це помітно, але не лише на рівні ВР, а загалом у суспільстві, бо більше агресії, і про це потрібно говорити. Мені здається, що надмірна увага до цієї події», – зауважив політолог.
Він зауважив, що ЗМІ і громадськість приділяє надмірну увагу таким діям депутатів, хоча насправді потрібно розглядали їхню законотворчу діяльність, а не сутички за межею парламенту, які насправді ні до чого не призвели.
«Іноді кажуть, що ну і добре, представника ПР побили. На що я відповідаю: це загострена проблема, яку не було вирішено два роки тому. У чому ця проблема? У нас було абсолютно неправильно здійснено закон про люстрацію. Якби в законі про люстрацію була політична відповідальність представників попереднього режиму (не за державну участь, а за політичну участь), тоді представники ПР не могли б потрапити і до ВР. І вони б не були в рівних умовах між собою. Якби в нас належним чином було засуджено ПР і Компартію, наприклад, за ратифікацію Харківських угод, то керівництво ПР не мало б права брати участь, зокрема, і в балотуванні до ВР», – зазначив історик.

Коментарi

Коментарiв