Компанію Путіна вже давно пора душити, – російський журналіст

209
Російський журналіст Алєксандр Сотнік прокоментував створення МГБ у Росії і пояснив, як це позначиться на Україні.

«Мені здається, що боротьба з інакомисленням буде на другому або на третьому навіть плані для цього відомства. Тому що на першому плані у них зараз гроші, які закінчуються. Грошей немає. Корупція дійсно захмарна. Ви зверніть увагу на те, що відбувається зараз в Росії? Зараз відбувається укрупнення силових відомств. Якісь відомства закривають, якісь зливають один з одним, і так далі», – зауважив Сотнік.
За його словами, це свідчить тільки про те, що навколо Путіна звужується коло осіб, яким особисто він довіряє. Журналіст нагадав, що під колишнього охоронця Путіна Віктора Золотова він створив Росгвардію, а нині він створює, зливаючи ФСО, ФСБ, – МДБ, і так далі.
Крім того, на цьому тлі в інтерв’ю Апострофу він пояснив, чи несе ця ситуація якісь ризики для України: «Я думаю, що це прямо або опосередковано торкнеться всіх. Тому що з цього міністерства створять або, принаймні, планують створити такого потужного, могутнього монстра, ще потужнішого, ніж ФСБ. Я не знаю, як у них там буде це все структуруватися, я не володію цією інформацією. Це треба питати в пана Бортнікова (глава ФСБ – ред.)Хоча, мені здається, що його все-таки відправлять у відставку», – зауважив він.
«Іде укрупнення, а створення МДБ, воно, в тому числі, заради цього теж затівається. Тому що Бортніков намуляв очі, і Путін, швидше за все, йому не довіряє. Можливо, МДБ очолить Сергій Борисович Іванов. Знову ж таки, я не виключаю такої можливості. Час покаже», – підкреслив Сотнік.

Коментарi

Коментарiв