Євродепутати відчули шок під час візиту до України, – Геращенко

221
Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко прокоментувала візит європейських депутатів до України.

Нагадаємо, Нещодавно депутати Європейського парламенту зустрілися з колишніми заручниками і сім’ями українців, які досі незаконно перебувають у в’язницях на окупованій території.
«Тисяча моїх оповідань і сотні наших закликів – ніщо в порівнянні з показаннями Володі Жемчугова, Дмитра Куліша, Віталія Коровьякивського. Наші емоційні заклики звернути увагу на заручників – ніщо в порівнянні зі сльозами і горем мам та дружин заручників. Було видно, що у європейських колег – емоційний шок», – підкреслила у своєму Facebook Геращенко.
Вона висловила сподівання, що європейські політики докладуть максимум зусиль, щоб тема заручників, знущання над українцями, набула нового звучання в Європейському Союзі.
 
«Наші заручники, що потрапили в капкан Іловайського котла, розповіли про росіян, які розстрілювали їх побратимів, про тортури і знущання, Перел говорив, як його психологічно ламали весь цей рік, мовляв, він, каліка, нікому не потрібен… Мами і дружини заручників, яких два роки тримають бойовики, закликали ЄС посилити санкції проти РФ як країни-агресора», – наголосила народний депутат.
Крім того, вона зауважила, що українські партнери з ЄС згодні з неможливістю прив’язувати долі людей і звільнення заручників до амністії, шантажуючи Україну і сім’ї в’язнів: «Сьогодні європейці зрозуміли, що пункт про звільнення незаконно утримуваних – це не просто рядок Мінських домовленостей, це долі людей».

Коментарi

Коментарiв