Порошенко ухвалив важливе рішення щодо «суддів Майдану»

214
24 вересня 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав два укази про звільнення трьох суддів за порушення присяги, зокрема йдеться про скандально відомих Наталію Гриньковську і Світлану Гайдук.

Лівий берег нагадує, що суддя Шевченківського районного суду Києва Світлана Гайдук під час Революції гідності безпідставно заарештувала на 60 днів одного з активістів, проігнорувавши порушення його прав при затриманні. Тоді далекобійника Владислава Загоровка жорстоко побили, а в СІЗО не отримав належного лікування і став інвалідом третьої групи.
Тимчасова спеціальна комісія з перевірки суддів загальної юрисдикції визнала, що суддя Гайдук порушила вимоги чотирьох статей Кримінального процесуального кодексу України.
Представниця цього ж суду Наталія Гриньковська також без жодних підстав обрала запобіжний захід у вигляді арешту для ще одного учасника Революції гідності, дніпропетровського журналіста Валерія Гарагуца.
Крім того, її ім’я фігурувало у справі Автомайдану, коли притягнула до адміністративної відповідальності шістьох громадян, проявивши при цьому необ’єктивність та упередженість.
Третій суддя Максим Фролов, якого звільнив Порошенко, працював у Голосіївському райсуді. У грудні 2013 року він притягнув до адміністративної відповідальності за непокору інспектору ДАІ водія, який нібито намагався зупинити колону «Автомайдану». При цьому суддя проігнорував алібі водія, що підтвердили свідки.

Коментарi

Коментарiв