Деканоїдзе пообіцяла помститися за вбитих у Дніпрі полісменів

189
Очільниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе пообіцяла помститися вбивці за смерть двох полісменів у Дніпрі.

Нагадаємо, під час звичайної перевірки документів 25 вересня 2016 року у Дніпрі злочинець вистрелив у полісмена, який здійснював перевірку, і його напарницю. Перший загинув на місці події, життя його колеги пізніше не вдалося врятувати медикам у лікарні.
Деканоїдзе зауважила, що цей страшний інцидент – перша бойова втрата поліцейських під час виконання службових обов’язків. Протягом трохи більше ніж року існування патрульної поліції – це перше вбивство патрульних.
Очільниця Національної поліції особисто відправляється у Дніпро, щоб зустрітись з сім’ями загиблих. За її словами, нині вся поліція України «піднята на ноги», щоб упіймати і покарати вбивцю – передає 24.
«Це дуже велика втрата. Це великий біль. Для мене особисто. Для нас усіх це велика трагедія. Я співчуваю рідним і близьким. Я співчуваю всім поліцейським. Я впевнена, що вони всі переживають. Але найголовніше, що ми продовжуємо роботу, щоб таких бандитів, що порушують всі рамки, впіймати і покарати. В рамках закону», – наголосила Деканоїдзе.

Коментарi

Коментарiв