Щури тікають із корабля, – Аброськін про бойовиків на Донбасі

232
Керівник Національної поліції у Донецькій області В’ячеслав Аброськін повідомив, що все більше бойовиків тікають із поля бою.

У своєму Facebook Аброськін повідомив, що від початку цього року правоохоронці Донеччини затримали 220 людей, причетних до незаконних збройних формувань на окупованому Сході України. Для 37 із них обрали запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, ще 137 терористів оголосили в розшук.
Полісмен наголосив, що протягом останнього часу все більше бойовиків тікають із поля бою.
«Щури тікають з корабля. Ті, хто стояв на «блокпостах ДНР», тепер уже в звільнених від терористів містах, масово тікали в «супердержаву» в надії відсидітися. Але безвихідь і приреченість «ДНР» змушує повертатися додому, випробувавши на собі життя в реальному звіринці», – підкреслив глава Нацполіції у Донецькій області.
 
За його словами, лише протягом останнього тижня правоохоронцям вдалося встановити  місцезнаходження і повідомити про підозру сімом учасникам незаконних збройних формувань.
«Більшість із затриманих «несли службу» на блокпостах  так званої ДНР у Слов’янську і Костянтинівському районі, один з них охороняв «військові склади ДНР», і «мадам», яка збирала гроші на потреби «ополченців», а також готувала їжу бойовикам. Ніхто з «героїв ополчення» забутий не буде, а кожному з них воздасться за «заслугами», – пообіцяв Аброськін.

Коментарi

Коментарiв