Росія викинула «Л/ДНР» як старі погані чоботи, – експерт

295
Військовий експерт Олексій Арестович пояснив, чому Росії більше не потрібні так звані ЛНР і ДНР.

За словами Арестовича, відносини між бойовиками на Донбасі і російською армією з кожним днем стають лише гіршими, оскільки, як виявилося, так звані ДНР і ЛНР геть не потрібні Росії. Він наголосив, що в цій ситуації найкраще, що можуть зробити терористи – перейти на сторону української армії, оскільки їх у будь-якому разі виженуть із Донбасу.
«Воєнне значення цих бойових дій насправді мізерне. Вони не вирішують жодних задач, крім вимотування. Набагато більше значення має інформаційно-психологічна складова, що накручується навколо них і нас, і над росіянами. Це елемент інформаційно-психологічної  для якої перестрілки – лише привід», – зауважив в інтерв’ю Апострофу фахівець.
Коментуючи можливість нового серйозного наступу Росії на Україну він підкреслив, що розмах Путіна може бути який завгодно, але у нього є великі проблеми з виконавцями. Зокрема, російські військові, що воюють у Сирії і в Україні, абсолютно недієздатні.
Крім того, в той час, коли Україна стає усе більш боєздатною, Росія втрачає свої сили на тлі кризи. Також експерт наголосив, що відносини між місцевими бойовиками і російськими найманцями стають усе гіршими.
«Росія їх використала, обманула і виконала, як старі чоботи. Їм чітко дали зрозуміти, що так звані ДНР і ЛНР залишаться у складі України. Це принципове рішення ухвалили в Москві. Нехай в особливому статусі, нехай як елемент впливу на офіційний Київ, але буде саме так», – заявив Арестович.

Коментарi

Коментарiв