Путіну доведеться зробити складний вибір, – Портніков

227
Український журналіст, публіцист, ведучий Віталій Портніков зауважив, що Президенту РФ Владіміру Путіну доведеться зробити важкий вибір між санкціями і миром.

«По тому, як розвиватиметься ситуація, буде зрозуміло, які пріоритети має Путін. Відомо, що на Донбасі у нього було дві цілі – домогтися хоча б часткового скасування санкцій і зберегти регіон у якості зони дестабілізації України. Але на тіл продовження санкційного режиму Путіну стало зрозуміло, що доведеться вибирати щось одне», – зауважив Портніков.
Також він підкреслив, що в тому разі, якщо Путіну знадобиться скасування санкцій, він намагатиметься забезпечити справжнє перемир’я на тривалий термін, а якщо він поставить у пріоритет дестабілізацію України, то це «перемир’я» він зірве буквально за кілька днів.
«Нашу країну влаштовує будь-який вибір Путіна. Звісно, краще, аби він дотримувався режиму тиші й наші воїни нарешті не гинули, не страждало населення. Але при цьому слід розуміти, що наші партнери почнуть давити на нас для виконання політичної частини Мінських домовленостей», – зауважив у колонці newru.ua журналіст.
На його думку, у будь-якому випадку російського Президента нічого не врятує, навіть скасування санкцій, оскільки рано чи пізно його прикінчать ціни на нафту, і тоді вже Україна без бою зможе повернути собі Донбас, Крим і нарешті почати втілення санації і перехідного режиму до подальшої інтеграції територій в Українську державу.

Коментарi

Коментарiв