Рада показує світу дорогу в тартарари, – Савченко

250
Народний депутат України Надія Савченко прокоментував бійку своїх колег – Олександра Вілкула і Володимира Парасюка.

За словами Надії Савченко, Верховна Рада України показує всьому світові дорогу в тартарари своїми діями: «Я нікого не буду оцінювати, я боюся, щоб я сама до такого не скотилася».
Крім того, в ефірі 112 вона зізналася, що в українському парламенті відчуває себе як у школі. Також народний депутат порівняла себе з новою ученицею, яка прийшла в клас, який уже сформувався.
Парламентар наголосила, що й сама боїться скотитися до такої поведінки: «Але найбільша проблема в тому, що за всім цим цирком стоїть необхідність законотворення, а це набагто важливіше».
Нагадаємо, Увечері 22 вересня охоронцям довелося рознімати Вілкула і Парасюка, які влаштували гарячу словесну перепалку ще під час прямого ефіру. Після програми Парасюк намагався прорватися всередину приміщення, де був Вілкул. Дочекавшись свого опонента під студією, перший таки зав’язав бійку.
Після того, як народних обранців розняла охорона, Парасюк устиг посваритися ще і з водієм Вілкула на парковці. Також він заявив, що має намір забрати автомобіль свого суперника на потреби АТО.
«Чия машина? Вілкула? Це вам подарунок від Парасюка за Україну, за Донбас, тобі пофіг та машина, ти собі таких сто купиш», − зазначив парламентар. Також він вліз у сутичку з одним із охоронців Вілкула.

Коментарi

Коментарiв