Світ нарешті зрозумів, що з Путіним не можна гратися в піддавки, – експерт

221
Український дипломат, колишній очільник Міністерства закордонних справ України Володимир Огризко прокоментував ставлення Заходу до агресії Росії на тлі низки проблем в Європі.

За словами Огризка, Путін чудово розуміє, що нині Європа має купу проблем – війна в Сирії, мігранти, вибори: «І ще Україна зі своїми бандитами і так далі. Врегулювали і – слава Богу! Путін це чудово розуміє. Йому якраз і потрібна та загальна погана ситуація для ЄС і США, щоб сказати: хлопці, ми ж там щось вже зробили, то давайте ми будемо вважати, що ми частину свою прийшли, а тепер хай Україна щось там зробить, а ми це все закриємо, я буду мовчки, як і раніше, вважати це своєю зоною впливу, а ви займайтеся тихенько своїми справами».
Тим не менше, на думку дипломата, Захід усе більше усвідомлює, що гратися в піддавки з Путіним не можна, бо раз уже зіграли – досить згадати Грузію, 2008 рік. Тоді світ теж думав, що Путін одумається і зробить якісь висновки.
«Бачите, колишні високопосадовці Заходу кажуть: та ми не уявляли, ми не були готові, ми не знали, ми не думали. А тепер вже думають. Нарешті! Правда, це нам коштує дуже дорого. Але все-таки вже почали думати», – зауважив в ефірі Радіо Свобода експерт.
 

«І таким чином, я думаю, Захід для себе ухвалив щонайменше в теперішній своїй політичній конфігурації рішення – допоки ми не повернемося на круги своя, допоки не буде відновлений, повернутий status quo, міжнародне право знову буде повернуте станом на початок лютого-березня 2014 року…», – підкреслив Огризко.

Коментарi

Коментарiв